Acıbadem Bariyer Servisi

Acıbadem bariyer servisi,  otomatik bariyer tamiri, bariyer kumandası, plastik bariyer tamiri, otomatik kapı tamiri olarak artık anında tamirat yapıyor, orjinal yada muadil ölçülerdeki birebir parçalarla en kaliteli işçilik ve malzeme ile tüm sorunları çözüyoruz.

Bariyer Sisteminizin tamirinin mümkün olmadığı durumlarda size en uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz.Yedek parça fiyatı ve bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Acıbadem bölgesinde hizmet veren bariyer servisi firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. İnter Kontrol ve Otomasyon Sistemleri San Tic Ltd Şti  olarak profesyonel bariyer servisi hizmeti sunuyoruz. Ayrıca Acıbadem Bölgesi genelinde Üsküdar, Kadıköy, Bostancı, Küçükbakkalköy, Sahrayıcedit, Beylerbeyi bölgesindende bizi aramanızda 24 saat içinde en geç onarım ve kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Bariyer Servisi olarak en yüksek kalitede profesyonel, hızlı ve ekonomik hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Yetkili bayisi olduğumuz Nice, Bft, White Rose, Genius, Faac marka bariyer sistemlerinin  Acıbadem bölgesinde onarmak için en iyi servis hizmetini vermeyi amaçlıyoruz.

Acıbadem Bölgesi’nde bariyer sistemlerinizi yenileme, onarım veya kurulum gerçekleştirmeden önce her türlü şüphenizi gidermenize yardımcı olmak için bizi arayabilirsiniz. 0212 220 0 444

Acıbademde ekonomik bariyer servisi hizmetleri

  • Bariyer Tamiri ve Servisi
  • Bariyer Yedek Parça Değişimi
  • Bariyer Kontrol Kartı Tamiri
  • Bariyer Bakımı

Acıbademde Bariyer Sistemi Arızalarının Giderilmesi ve Bakımı

Acıbadem de bariyer arızalarının onarımı

Bariyer Servis hizmetini İstanbul Bölgesi’ndeki ev ve iş yerlerinde bariyer kurulumu, bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz  . Sektörde 15 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman teknisyenlerimiz sayesinde hızlı, profesyonel ve ekonomik hizmet vermekteyiz.

Bariyer Sistemi montajı ve bakımı,  kurulumu gerçekleştirirken ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde profesyonellikle karşılayacak uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca İstanbul da avrupa ve anadolu yakasında bariyer sistemi satışı, montajı, demontajı, arıza giderilmesi, bakımı ve servis hizmetini vermekteyiz.

Bariyer Sistemlerinde her hangi bir kaza meydana gelmiş ise servis çağırmadan önce bariyer sisteminin elektriğinin kesilmesi yani sigortasının kapatılması gerekmektedir.Kazada bariyer kolu yerinden çıkmış ise üzerinde kolu bulunmayan bariyer sistemi asla manuele alınmamalıdır.

Araç çarpması sonucu bariyer kolu, sensör değişimleri, döküm kol değişimi, sıkışmaya bağlı olarak arızalanan elektonik kontrol kartı tamirlerini yapmaktayız.

Acıbademde Bariyer montajı, bakımı ve onarımı

Bariyer sistemlerinin Bakımı

Bariyer sistemlerinizin bakımını, yağlanmasını, siviş ayarlarını, iç temizliğini yapıyoruz.Ev, iş ve kurumsal firmaların bariyer sistemleri bakımlarını dilerseniz bakım anlaşmaları yaparak periyodik olarakta yapıyoruz.Yapılan bakımlar neticesinde bariyer sistemini test edip çalışır durumda bariyer servis formu eşliğinde size teslim ediyoruz.

Bariyer sistemlerinin Yedek Parça Değişimi

Bariyer Sistemlerinin yoğun kullanıma bağlı olarak yada uzun süredir çalışmakta olan bariyerinin aşınan bir parçasının değişim zamanı gelmiş olabilir.Bu değişim yapılan kontroller neticesinde yada bariyer sisteminde meydana gelen bir arıza ile belli olabilir.Bu parçalar yay değişimi, motor sargı değişimi, motor kömürlerinin değişimi, limit siviş değişimi vb. dir.Bariyerinize uygun ve kalite yedek parça ile değiştirmeyi taahhüt ediyoruz.

Bariyer Sistemlerinin Sökülüp Taşıması İşlemi ( Bariyer Sistemi Demontaj Montaj İşlemi )

Mevcut bariyer sistemlerinizi söküp başka bir yere taşınıp montajının yapılmasını sağlıyoruz.Ayarlarını yeniden yapıp çalışır hale getiriyoruz.

Bariyer Servisi ve tamir hizmetine dahil olan markalar

BFT
FAAC
GENİUS
NİCE
REMCO
SOMFY
WHİTE ROSE
AVAX
GOLDMATİK
TRANSPARK
EASYPARK